Oferta pracy na stanowisko: Kasjer - Doradca Klienta

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie, Katowice, Chorzów, Ruda Śląska.

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych oraz realizacja dyspozycji składanych przez Klientów
  • analiza potrzeb Klientów i sprzedaż produktów oraz usług finansowych i ubezpieczeń skierowanych do Klienta indywidualnego
  • kreowanie pozytywnego wizerunku Kasy
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • obsługa komputera
  • komunikatywność
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: szkolenia@skok.slask.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SKOK "Śląsk" z siedzibą w Rudzie Śląskiej zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U z 2014r poz. 1182 i 1662).

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.