OFERTA MISTRZOWSKA     
 • do 24 miesięcy
 • dopasowana do Twoich możliwości finansowych
 • formalności ograniczone do minimum
 • szybka decyzja kredytowa
 • środki na dowolny cel
 • limit całkowitej kwoty pożyczki ustalany jest indywidualnie w zależności od wysokości dochodów
*Przykład reprezentatywny do Oferty Mistrzowskiej: całkowita kwota kredytu: 5800 zł, czas obowiązywania umowy: 18 miesięcy, stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 9,99% (zmienne), opłata przygotowawcza: 0 zł prowizja: 0zł, koszt ubezpieczenia: 0 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 18,53%, rata: 348,39 zł, całkowita kwota do zapłaty: 6578,97 zł, w tym odsetki: 470,97 zł, opłata za prowadzenie konta (za 18 miesięcy): 18 zł. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegółowe informację dotyczące warunków udzielenia pożyczki gotówkowej, oprocentowania, opłat i prowizji są dostępne w oddziałach SKOK „Śląsk”. Pożyczka gotówkowa udzielana jest na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawieranej z klientem. Dostępność pożyczki uzależniona jest od wyniku przeprowadzonej przez SKOK analizy zdolności kredytowej klienta.


POŻYCZKA WAKACYJNA     
 • do 24 miesięcy
 • dopasowana do Twoich możliwości finansowych
 • formalności ograniczone do minimum
 • szybka decyzja kredytowa
 • środki na dowolny cel
 • limit całkowitej kwoty pożyczki ustalany jest indywidualnie w zależności od wysokości dochodów
*Przykład reprezentatywny do pożyczki Wakacyjnej: całkowita kwota kredytu: 5800 zł, czas obowiązywania umowy: 18 miesięcy, stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 9,99% (zmienne), opłata przygotowawcza: 0 zł prowizja: 0zł, koszt ubezpieczenia: 0 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 18,53%, rata: 348,39 zł, całkowita kwota do zapłaty: 6578,97 zł, w tym odsetki: 470,97 zł, opłata za prowadzenie konta (za 18 miesięcy): 18 zł. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegółowe informację dotyczące warunków udzielenia pożyczki gotówkowej, oprocentowania, opłat i prowizji są dostępne w oddziałach SKOK „Śląsk”. Pożyczka gotówkowa udzielana jest na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawieranej z klientem. Dostępność pożyczki uzależniona jest od wyniku przeprowadzonej przez SKOK analizy zdolności kredytowej klienta.


POŻYCZKA KONSOLIDACYJNA     
    Masz kilka kredytów?

Płacisz zbyt wysokie raty?

Mamy dla Ciebie dobre rozwiązanie!


Oferta konsolidacyjna w SKOK „Śląsk” to produkt przeznaczony dla osób borykających się ze spłatą innych zobowiązań.

Nasza oferta konsolidacyjna przeznaczona jest na spłatę zobowiązań finansowych w naszej Kasie oraz w innych instytucjach.

W zależności od rodzaju kłopotów ze spłatą oferujemy Państwu ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do naszych oddziałów, w celu uzyskania szczegółowych informacji.
Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.


Uprawniony do skorzystania z pożyczek i kredytów jest każdy członek naszej Kasy.
Wszelkie formalności z tym związane załatwić można w każdym punkcie kasowym SKOK "Śląsk".Niniejsza strona nie jest ofertą ani propozycją nabycia produktu w rozumieniu prawa. Ma ona charakter wyłącznie informacyjny.