Przekazy Western Union można realizować we wszystkich oddziałach SKOK "Śląsk" SKOK ŚLĄSK - WESTERN UNION
Western Union to uznana firma z 150-letnią tradycją, oferująca swoim klientom szybki, bezpieczny i wygodny sposób dokonywania przekazów krajowych i zagranicznych - Western Union Money Transfer.

Wysyłający i odbiorca mogą korzystać z sieci ponad 424 000 punktów w ponad 200 krajach świata. Żadna z osób nie musi posiadać konta bankowego, a pieniądze można odebrać już po kilku minutach od chwili ich wysłania.

Tej firmie zaufały miliony ludzi na całym świecie codziennie wysyłając i odbierając pieniądze.

To, co zapewnia nam Western Union Money Transfer to przede wszystkim:
  • Niezawodność i bezpieczeństwo
    Dzięki numerowi kontrolnemu, każdy przekaz jest monitorowany, co gwarantuje szybką wypłatę tylko i wyłącznie osobie do tego upoważnionej.
  • Szybkość
    Firma oferując swoje usługi wykorzystuje najnowsze technologie oraz globalne sieci komputerowe, które zapewniają natychmiastowe przekazy finansowe pomiędzy ponad 200 krajami i terytoriami na całym świecie.
  • Wygoda
    Większość punktów Western Union na całym świecie jest dostępna dla klientów przez 7 dni w tygodniu w dogodnych godzinach, przez cały rok. Klient odbierający przekaz zgłasza się do najbliższego punktu obsługującego Western Union i odbiera swoje pieniądze po okazaniu dowodu tożsamości.