eSKOK
ORGANIZACJE

Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

ORGANIZACJE
ORGANIZACJE

Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

ORGANIZACJE
previous arrow
next arrow

Wypełnij formularz

  Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a zawarciem umowy bez wychodzenia z domu, prosimy o zaznaczenie pola przy jednym z poniższych oświadczeń. Nasz pracownik skontaktuje się z Panem/Panią i przedstawi ofertę na produkt zgodny z Pana/Pani oczekiwaniem. Możliwe jest zaznaczenie obu pól.

  Jestem zainteresowany/a zawarciem ze SKOK umowy na e-skok. Proszę o kontakt telefoniczny w tej sprawie na wskazany przez mnie wyżej numer telefonu.

  Jestem zainteresowany/a zawarciem z Kasą Krajową umowy o kartę płatniczą. Proszę o kontakt telefoniczny w tej sprawie na wskazany przeze mnie numer telefonu i przedstawienie mi przez konsultanta SKOK oferty Kasy Krajowej.

  W treści wiadomości nie podawaj danych takich jak PIN, numer karty, hasło dostępu czy PESEL.

  Dołożymy wszelkich starań, by odpowiedzieć w ciągu 3 godzin.

  W wyjątkowych przypadkach czas odpowiedzi może wydłużyć się do 18 godzin.

  Wyrażam zgodę (poprzez kliknięcie przycisku WYŚLIJ) na przetwarzanie moich danych osobowych poprzez kontakt ze mną w celu przedstawienia oferty w oparciu o wskazane w formularzu informacje.

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo - Kredytowa "Śląsk" z siedzibą w Rudzie Śląskiej 41-711, ul. Kokota 169. Dane osobowe, podane w formularzu, będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w zakresie dotyczącym wniosku. Posiada Pani/Pan wycofania zgody w dowolnym momencie; wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wyrażeniem, żądania dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania gdy są niezgodne ze stanem rzeczywistym, uzupełnienia, usunięcia w przypadkach przewidzianych przepisami prawa, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych w zakresie technicznie i prawnie możliwym. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest TUTAJ.

  Obowiązek informacyjny - pełna treść