eSKOK

Kariera

Miejsce w naszym zespole czeka na Ciebie!

Obecnie poszukujemy pracowników do oddziałów

w Zabrzu, Rudzie Śląskiej i Wrocławiu

Nasze wymagania (oczekiwania):

  • doświadczenie w sprzedaży minimum rok – mile widziane doświadczenie w branży usług finansowych
  • łatwość nawiązywania relacji z ludźmi, przedsiębiorczość, inicjatywa w działaniu;
  • nastawienie na realizację celów;
  • chęć rozwoju w branży finansowej;
  • wykształcenie minimum średnie lub wyższe (preferowane ekonomiczne).

 Twój zakres obowiązków:

  • zapewnienie najwyższej jakości doradztwa i obsługi Klienta;
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z naszymi klientami;
  • aktywna sprzedaż produktów SKOK „ŚLĄSK” i ubezpieczeń;
  • wykonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych oraz realizacja dyspozycji składanych przez Klientów.

Dołączając do nas zyskujesz:

  • umowę o pracę;
  • stałe wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy (system prowizyjny);
  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych;
  • szkolenia przygotowujące do realizacji zadań oraz inne mające wpływ na rozwój Twoich umiejętności;
  • opiekuna, który pomoże Ci w adaptacji do zespołu;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje CV na adres: szkolenia@skok.slask.pl lub pozostawić w oddziale.

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:

  • tylko w przypadku zgody dla bieżącej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SKOK Śląsk z siedzibą w Rudzie Śląskiej w celu realizacji bieżącej rekrutacji.

  • w przypadku zgody dla celów przyszłych rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SKOK Śląsk z siedzibą w Rudzie Śląskiej w celu realizacji przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa „Śląsk” z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul. Kokota 169

  • Będziemy przetwarzali Pani/Pana dane osobowe w celu przeprowadzenie procesu bieżącej i przyszłej rekrutacji na podstawie uzyskanej od Pana/Pani zgody. Przysługuje Panu/Pani prawo jej cofnięcia w dowolnym momencie.
  • Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  • Dane zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji, chyba że kandydat wyrazi zgodę na ich przetwarzanie na rzecz rekrutacji w przyszłości, wtedy do dnia wycofania zgody.
  • Osobom, których dane dotyczą przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich prostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych.
  • Dane kontaktowe do inspektora ochrony danych w SKOK „Śląsk”: iod@skok.slask.pl