eSKOK

Nowy oddział w Rudzie Śląskiej

2017

W dniu 11 marca 2017r  w Rudzie Śląskiej – Wirku na terenie Centrum Handlowo – Rozrywkowego Plaza przy ulicy 1 go Maja 310 otworzyliśmy dla Państwa kolejny – nowy oddział Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej „Śląsk”.

Nasi doradcy czekają na Państwa w nowym oddziale

od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 19.00,
a w soboty od 10:00 do 17:00.

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 322400049 lub 519528581.

Otwarcie nowej placówki SKOK „Śląsk” jak zwykle cieszyło się pośród okolicznych mieszkańców bardzo dużym zainteresowaniem. Uroczyste otwarcie połączyliśmy ze słodkim poczęstunkiem oraz balonikami dla dzieci.
Wewnątrz punktu na każdego odwiedzającego czekał upominek.

Każdy, kto przyjdzie do naszego nowego oddziału, z całą pewnością może liczyć na serdeczną i kompetentną obsługę.

Podpowiemy Państwu również, jak zmniejszyć wysokość comiesięcznych zobowiązań i skoncentrować je do minimum lub jak korzystnie i bezpiecznie ulokować gotówkę.

W naszej ofercie znajdują się również konta osobiste z dostępem przez Internet oraz rachunki systematycznego oszczędzania. Osoby potrzebujące gotówki mogą liczyć na duży wybór pożyczek w zależności od celu przeznaczenia i źródła otrzymywanych dochodów.

Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie odwiedzili nas w dniu otwarcia oddziału, i tym, którzy obdarzając nas zaufaniem, skorzystali już z naszej rady i oferowanych przez nas produktów.

Cieszymy się, że jest Państwa coraz więcej. Jesteśmy niezwykle wdzięczni wszystkim Państwu, a w szczególności dziękujemy tym, którzy zdecydowali się polecić nasz oddział swoim znajomym. Wszak to nasi zadowoleni Członkowie są najlepszą wizytówką.

Zapraszamy!