eSKOK

Programista

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa „Śląsk”,

poszukuje pracownika na stanowisko:

PROGRAMISTA

Umowa o pracę w niepełnym lub pełnym etacie (do uzgodnienia z kandydatem).

Wymagania:

  • Znajomość PHP
  • Znajomość JavaScript, HTML5, CSS
  • Znajomości baz danych MySql, Mssql i języka SQL
  • Znajomość podstawowa systemów operacyjnych Linux i Windows

Wykształcenie:

  • co najmniej średnie o kierunku informatyka bądź pokrewnych.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego – czytanie dokumentacji,
  • Znajomość sieci komputerowych: konfiguracja sieci na stanowiskach pracowników, przełączniki, routery,
  • Znajomość systemów archiwizacji danych,
  • Znajomość sprzętu: stacje, serwery

Zakres obowiązków:

  • Rozwój aplikacji firmowych,
  • Przygotowanie raportów dla pracowników
  • Wsparcie pracowników przy pracy z systemami IT

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • stabilność zatrudnienia,
  • szkolenia,
  • pakiet socjalny.

Miejsce pracy:

  • Ruda Śląska

 Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje CV na adres: szkolenia@skok.slask.pl