eSKOK

Płatność Google Pay

 

Google Pay

Twoją kartą płatniczą Visa SKOK

możesz dokonywać płatności mobilnych *


 

Skorzystaj z usługi i płać telefonem w sklepach stacjonarnych, w sklepach internetowych czy w aplikacjach mobilnych. To bardzo intuicyjne i niezwykle wygodne rozwiązanie.
Płatność telefonem jest szybsza, niż płatność zbliżeniowa kartą – nie trzeba szukać portfela. Wystarczy, że wybudzasz telefon (nie trzeba go nawet odblokowywać)

i zbliżasz go do terminala.

*usługa dostępna w wybranych SKOK – sprawdź w swojej kasie

 

POBIERZ APLIKACJĘ Z GOOGLE PAY

 

Zainstaluj ją na swoim telefonie – aplikacja dostępna dla telefonów z systemem Android (5.0 lub nowszym), wyposażonych w antenę NFC.
Dodaj swoją kartę. W aplikacji kliknij zakładkę „Karty” a następnie
„plus”, by dodać kartę (debetową, kredytową, podarunkową lub
lojalnościową). Dodawanie karty do Google Pay jest bardzo proste –
wystarczy, że zrobisz jej zdjęcie lub wpiszesz jej dane. Telefonem
możesz płacić od momentu zweryfikowania karty przez SKOK.

 

POZNAJ ZASADY KORZYSTANIA

Zapoznaj się i zaakceptuj Regulamin korzystania z usługi Google Pay w SKOK.

 

                           ZACZNIJ KORZYSTAĆ

Na ekranie telefonu wyświetla się animacja,

która potwierdza przeprowadzenie transakcji.
I już! Gotowe!
Całość zajmuje zdecydowanie mniej, niż 10 sekund.

 

                            BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich transakcji. 

Do głównych zabezpieczeń należy przede wszystkim szereg mechanizmów, które odpowiadają za szyfrowanie danych, znajdujących się na smartfonie (jak odcisk palca czy rozpoznawanie twarzy). Ponadto istotna opcja ograniczenia dostępu do niektórych aplikacji (by z nich skorzystać, wymagana jest autoryzacja dodatkowym kodem/hasłem). Nawet w przypadku kradzieży telefonu, złodziej nie ma możliwości dostania się do zaszyfrowanego folderu.

Dodatkowym zabezpieczeniem, dzięki któremu można bezpiecznie płacić telefonem, jest konieczność włączenia blokady urządzenia za pomocą kodu/hasła, które trzeba każdorazowo wpisywać podczas korzystania z aplikacji. W przypadku wyłączenia blokady podpięta do smartfona karta zostaje automatycznie i natychmiastowo usunięta. Istnieje również możliwość usunięcia karty zdalnie, jeżeli telefon wpadnie w niepowołane ręce.

Pamiętaj, że numer karty także jest wirtualny, dlatego płacąc telefonem nie okazujesz numeru prawdziwej karty bankowej. Jednak w sytuacji zablokowania plastikowej karty, jej cyfrowe odpowiedniki także zostają zablokowane.