eSKOK

Pożyczki

POŻYCZKA MIKRORATA

2022-05-09 - skok-slask-pozyczka0-1200x1200

Pożyczka MIKRORATA

 • stałe oprocentowanie
 • prowizja 0 %
 • rata – tylko 24,42 zł miesięcznie za każdy 1000 zł
 • okres spłaty do 48 miesięcy

Przykład reprezentatywny do pożyczki Mikrorata: całkowita kwota kredytu: 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy, stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 8,00% (stałe) opłata przygotowawcza: 0 zł prowizja: 0zł, koszt ubezpieczenia: 0 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 8,30  %, rata: 24,42 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1 172,19 zł, w tym odsetki: 172,19 zł, opłata za prowadzenie konta „Na start”: 0 zł. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegółowe informację dotyczące warunków udzielenia pożyczki gotówkowej, oprocentowania, opłat i prowizji są dostępne w oddziałach SKOK „Śląsk”. Pożyczka gotówkowa udzielana jest na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawieranej z klientem. Dostępność pożyczki uzależniona jest od wyniku przeprowadzonej przez SKOK analizy zdolności kredytowej klienta.

POŻYCZKA RAZ, DWA, TRZY

Pożyczka RAZ, DWA, TRZY

 • stałe oprocentowanie
 • prowizja od 1%
 • okres spłaty do 60 miesięcy

Przykład reprezentatywny do pożyczki ratalnej: całkowita kwota kredytu: 10 700 zł, czas obowiązywania umowy: 33 miesiące stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 9,99 % (stałe ), opłata przygotowawcza: 0 zł prowizja: 321,00 zł, koszt ubezpieczenia: 0 zł, opłata za prowadzenie IKS Plus 33 zł za 33 miesiące, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 13,21 %, rata: 372,29 zł, całkowita kwota do zapłaty: 12 639,41 zł, w tym odsetki: 1 585,41 zł. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegółowe informacje dotyczące warunków udzielenia pożyczki gotówkowej, oprocentowania, opłat i prowizji są dostępne w oddziałach SKOK „Śląsk”. Pożyczka gotówkowa udzielana jest na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawieranej z klientem. Dostępność pożyczki uzależniona jest od wyniku przeprowadzonej przez SKOK analizy zdolności kredytowej klienta.

POŻYCZKA WIOSENNA

wiosna
Pożyczka WIOSENNA
 
 • stałe opropcentowanie
 • prowizja od 0 %
 • okres kredytowania do 24 miesięcy
 • pierwsza rata nawet po 4 miesiącach

Przykład reprezentatywny do pożyczki WIOSENNEJ : kwota kredytu: 5 100 zł, czas obowiązywania umowy: 12  miesięcy, stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 9,99 % (stałe), opłata przygotowawcza: 0 zł prowizja: 0,00  zł, koszt ubezpieczenia: 0 zł, opłata za prowadzenie IKS Plus 12 zł za 12 miesięcy, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 10,92 %, rata: 448,45 zł, całkowita kwota do zapłaty: 5 393,45 zł, w tym odsetki: 281,45 zł. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegółowe informację dotyczące warunków udzielenia pożyczki gotówkowej, oprocentowania, opłat i prowizji są dostępne w oddziałach SKOK „Śląsk”. Pożyczka gotówkowa udzielana jest na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawieranej z klientem. Dostępność pożyczki uzależniona jest od wyniku przeprowadzonej przez SKOK analizy zdolności kredytowej klienta.

POŻYCZKA NA KLIK On-line

Pożyczka on-line NA KLIK

 • dostępna jest dla Członków SKOK „Śląsk”, którzy posiadają dostęp do bankowości elektronicznej eSKOK.
 • to prosty sposób na to aby zasilić swoje konto dodatkową gotówką bez wychodzenia z domu.

Zalety Pożyczki on-line NA KLIK

 • wygodnie – oferta dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości, sam ustalasz kwotę pożyczki i wysokość raty
 • bezpiecznie – gotówka na koncie bez wychodzenia z domu
 • szybko – gotówka na koncie nawet tego samego dnia

Więcej szczegółów

Przykład reprezentatywny do pożyczki ratalnej: całkowita kwota kredytu: 20 000 zł, czas obowiązywania umowy: 55 miesiące stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 7,20  % (zmienne), opłata przygotowawcza: 0 zł prowizja: 2800 zł, koszt ubezpieczenia: 0 zł, opłata za prowadzenie IKS Plus 55 zł za 55 miesiące, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 15,39 %, rata: 428,00  zł, całkowita kwota do zapłaty: 26  394,86 zł, w tym odsetki: 3 539,86  zł. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegółowe informacje dotyczące warunków udzielenia pożyczki gotówkowej, oprocentowania, opłat i prowizji są dostępne w oddziałach SKOK „Śląsk”. Pożyczka gotówkowa udzielana jest na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawieranej z klientem. Dostępność pożyczki uzależniona jest od wyniku przeprowadzonej przez SKOK analizy zdolności kredytowej klienta.

POŻYCZKA KONSOLIDACYJNA

Masz kilka kredytów?

Płacisz zbyt wysokie raty?

Przenieś do nas swoje raty i płać JEDNĄ mniejszą! 

 

Oferta KONSOLIDACYJNA w SKOK „Śląsk”

to produkt przeznaczony dla osób borykających się ze spłatą innych zobowiązań. 

Nasza oferta konsolidacyjna przeznaczona jest na spłatę zobowiązań finansowych w naszej Kasie oraz w innych instytucjach. 

W zależności od rodzaju kłopotów ze spłatą oferujemy Państwu ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. 

Zapraszamy do naszych oddziałów, w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Niniejsza strona nie jest ofertą ani propozycją nabycia produktu w rozumieniu prawa. Ma ona charakter wyłącznie informacyjny.