eSKOK

Pożyczki

 

Złóż wniosek pożyczkowy online –

sprawdź jakie to proste – POŻYCZKA NA KLIK

 

PRZEZ KONTO INTERNETOWE eSKOK

a pieniądze otrzymasz na konto nawet tego samego dnia!

przez  formularz kontaktowy na www.skok.slask.pl 

i pomożemy Ci wziąć pożyczkę w dogodny dla Ciebie sposób!

POŻYCZKA EKSPRESS

best-seller-158885_1280

Pożyczka EKSPRESS

  • rata – tylko 24,89 miesięcznie za każdy 1000 zł
  • brak prowizji – 0 %
  • okres spłaty do 48 miesięcy
  • środki na dowolny cel
  • szybka decyzja kredytowa

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

*Przykład reprezentatywny do pożyczki Ekspress: całkowita kwota kredytu: 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy, stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 9,00% (zmienne), opłata przygotowawcza: 0 zł prowizja: 0zł, koszt ubezpieczenia: 0 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 9,38%, rata: 24,89 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1194,67 zł, w tym odsetki: 194,67 zł, opłata za prowadzenie konta „Na start”: 0 zł. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegółowe informację dotyczące warunków udzielenia pożyczki gotówkowej, oprocentowania, opłat i prowizji są dostępne w oddziałach SKOK „Śląsk”. Pożyczka gotówkowa udzielana jest na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawieranej z klientem. Dostępność pożyczki uzależniona jest od wyniku przeprowadzonej przez SKOK analizy zdolności kredytowej klienta.

POŻYCZKA ZIMOWA

zimowa_pozyczka2a
Pożyczka ZIMOWA
 
  • okres kredytowania do 24 miesięcy
  • pierwsza rata nawet po 4 miesiącach
  • środki na dowolny cel

*Przykład reprezentatywny do pożyczki Zimowej: całkowita kwota kredytu: 4400 zł, czas obowiązywania umowy: 17 miesięcy, stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 7,20% (zmienne), opłata przygotowawcza: 0 zł prowizja: 280 zł, koszt ubezpieczenia: 0 zł, opłata za prowadzenie IKS Plus 17 zł za 17 miesięcy, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 18,22%, rata: 273,04 zł, całkowita kwota do zapłaty: 4938,61 zł, w tym odsetki: 241,61 zł. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegółowe informację dotyczące warunków udzielenia pożyczki gotówkowej, oprocentowania, opłat i prowizji są dostępne w oddziałach SKOK „Śląsk”. Pożyczka gotówkowa udzielana jest na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawieranej z klientem. Dostępność pożyczki uzależniona jest od wyniku przeprowadzonej przez SKOK analizy zdolności kredytowej klienta.

POŻYCZKA KONSOLIDACYJNA

Masz kilka kredytów?

Płacisz zbyt wysokie raty?

Mamy dla Ciebie dobre rozwiązanie! 

Oferta KONSOLIDACYJNA w SKOK „Śląsk” to produkt przeznaczony dla osób borykających się ze spłatą innych zobowiązań. 
Nasza oferta konsolidacyjna przeznaczona jest na spłatę zobowiązań finansowych w naszej Kasie oraz w innych instytucjach. 
W zależności od rodzaju kłopotów ze spłatą oferujemy Państwu ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. 
Zapraszamy do naszych oddziałów, w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Niniejsza strona nie jest ofertą ani propozycją nabycia produktu w rozumieniu prawa. Ma ona charakter wyłącznie informacyjny.