eSKOK

Pożyczki

POŻYCZKA WAKACYJNA

brazilian-beach-1770335_1920
Pożyczka WAKACYJNA
 
  • okres kredytowania do 24 miesięcy
  • WAKACJE KREDYTOWE – pierwsza rata nawet po 4 miesiącach
  • środki na dowolny cel

 *Przykład reprezentatywny do pożyczki Wakacyjnej: całkowita kwota kredytu: 4200 zł, czas obowiązywania umowy: 16 miesięcy, stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 9,99% (zmienne), opłata przygotowawcza: 0 zł prowizja: 252 zł, koszt ubezpieczenia: 0 zł, opłata za prowadzenie IKS Plus 16 złza 16 miesięcy, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 20,89%, rata: 281,43 zł, całkowita kwota do zapłaty: 4770,96 zł, w tym odsetki: 302,96 zł. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegółowe informację dotyczące warunków udzielenia pożyczki gotówkowej, oprocentowania, opłat i prowizji są dostępne w oddziałach SKOK „Śląsk”. Pożyczka gotówkowa udzielana jest na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawieranej z klientem. Dostępność pożyczki uzależniona jest od wyniku przeprowadzonej przez SKOK analizy zdolności kredytowej klienta.

POŻYCZKA JUBILEUSZOWA

plakatA1_pozyczka_jubileuszowa_v2

Pożyczka JUBILEUSZOWA

 

  • rata – tylko 24,89 miesięcznie za każdy 1000 zł
  • brak prowizji – 0 %
  • okres spłaty do 48 miesięcy
  • środki na dowolny cel
  • szybka decyzja kredytowa

Pożyczka Jubileuszowa dostępna jest wyłącznie w kwotach 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł, dla Członków nieposiadających pożyczek lub kredytów w Kasie w okresie po 01.03.2018r do dnia złożenia wniosku. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Minimalny i maksymalny okres spłaty Pożyczki Jubileuszowej to 48 miesięcy.

*Przykład reprezentatywny do pożyczki Jubileuszowej: całkowita kwota kredytu: 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy, stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 9,00% (zmienne), opłata przygotowawcza: 0 zł prowizja: 0zł, koszt ubezpieczenia: 0 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 9,38%, rata: 24,89 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1194,67 zł, w tym odsetki: 194,67 zł, opłata za prowadzenie konta „Na start”: 0 zł. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegółowe informację dotyczące warunków udzielenia pożyczki gotówkowej, oprocentowania, opłat i prowizji są dostępne w oddziałach SKOK „Śląsk”. Pożyczka gotówkowa udzielana jest na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawieranej z klientem. Dostępność pożyczki uzależniona jest od wyniku przeprowadzonej przez SKOK analizy zdolności kredytowej klienta.

POŻYCZKA KONSOLIDACYJNA

Masz kilka kredytów?

Płacisz zbyt wysokie raty?

Mamy dla Ciebie dobre rozwiązanie! 

Oferta KONSOLIDACYJNA w SKOK „Śląsk” to produkt przeznaczony dla osób borykających się ze spłatą innych zobowiązań. 
Nasza oferta konsolidacyjna przeznaczona jest na spłatę zobowiązań finansowych w naszej Kasie oraz w innych instytucjach. 
W zależności od rodzaju kłopotów ze spłatą oferujemy Państwu ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. 
Zapraszamy do naszych oddziałów, w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Niniejsza strona nie jest ofertą ani propozycją nabycia produktu w rozumieniu prawa. Ma ona charakter wyłącznie informacyjny.