eSKOK

Pożyczki

POŻYCZKA JESIENNA

www_eskok_skok_plakat_jesienny_2017
Pożyczka JESIENNA
 
 • prowizja od 0 %
 • okres kredytowania do 24 miesięcy
 • pierwsza rata nawet po 4 miesiącach
 • środki na dowolny cel
 *Przykład reprezentatywny do pożyczki Jesiennej: całkowita kwota kredytu: 4400 zł, czas obowiązywania umowy: 17 miesięcy, stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 7,20% (zmienne), opłata przygotowawcza: 0 zł prowizja: 280 zł, koszt ubezpieczenia: 0 zł, opłata za prowadzenie IKS Plus 17 zł za 17 miesięcy, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 18,22%, rata: 273,04 zł, całkowita kwota do zapłaty: 4938,61 zł, w tym odsetki: 241,61 zł. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegółowe informację dotyczące warunków udzielenia pożyczki gotówkowej, oprocentowania, opłat i prowizji są dostępne w oddziałach SKOK „Śląsk”. Pożyczka gotówkowa udzielana jest na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawieranej z klientem. Dostępność pożyczki uzależniona jest od wyniku przeprowadzonej przez SKOK analizy zdolności kredytowej klienta.

POŻYCZKA MIKRORATA

idelne ratyl

Pożyczka MIKRORATA

 • rata – tylko 24,03 miesięcznie za każdy 1000 zł
 • okres spłaty do 48 miesięcy
 • brak prowizji – 0 %
 • środki na dowolny cel
 • szybka decyzja kredytowa

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

*Przykład reprezentatywny do pożyczki Mikrorata: całkowita kwota kredytu: 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy, stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 7,20% (zmienne), opłata przygotowawcza: 0 zł prowizja: 0zł, koszt ubezpieczenia: 0 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 7,44%, rata: 24,03 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1153,61 zł, w tym odsetki: 153,61 zł, opłata za prowadzenie konta „Na start”: 0 zł. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegółowe informację dotyczące warunków udzielenia pożyczki gotówkowej, oprocentowania, opłat i prowizji są dostępne w oddziałach SKOK „Śląsk”. Pożyczka gotówkowa udzielana jest na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawieranej z klientem. Dostępność pożyczki uzależniona jest od wyniku przeprowadzonej przez SKOK analizy zdolności kredytowej klienta.

POŻYCZKA NA KLIK On-line

Pożyczka on-line NA KLIK

 • dostępna jest dla Członków SKOK „Śląsk”, którzy posiadają dostęp do bankowości elektronicznej eSKOK.
 • to prosty sposób na to aby zasilić swoje konto dodatkową gotówką bez wychodzenia z domu.

Zalety Pożyczki on-line NA KLIK

 • wygodnie – oferta dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości, sam ustalasz kwotę pożyczki i wysokość raty
 • bezpiecznie – gotówka na koncie bez wychodzenia z domu
 • szybko – gotówka na koncie nawet tego samego dnia

Więcej szczegółów

Przykład reprezentatywny do pożyczki ratalnej: całkowita kwota kredytu: 14 400 zł, czas obowiązywania umowy: 43 miesiące stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 7,20 % (zmienne), opłata przygotowawcza: 0 zł prowizja: 905 zł, koszt ubezpieczenia: 0 zł, opłata za prowadzenie IKS Plus 43 zł za 43 miesiące, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 11,71 %, rata: 380,84 zł, całkowita kwota do zapłaty: 17 324,10 zł, w tym odsetki: 1 976,10 zł. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegółowe informacje dotyczące warunków udzielenia pożyczki gotówkowej, oprocentowania, opłat i prowizji są dostępne w oddziałach SKOK „Śląsk”. Pożyczka gotówkowa udzielana jest na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawieranej z klientem. Dostępność pożyczki uzależniona jest od wyniku przeprowadzonej przez SKOK analizy zdolności kredytowej klienta.

POŻYCZKA KONSOLIDACYJNA

Masz kilka kredytów?

Płacisz zbyt wysokie raty?

Przenieś do nas swoje raty i płać JEDNĄ mniejszą! 

Oferta KONSOLIDACYJNA w SKOK „Śląsk” to produkt przeznaczony dla osób borykających się ze spłatą innych zobowiązań. 
Nasza oferta konsolidacyjna przeznaczona jest na spłatę zobowiązań finansowych w naszej Kasie oraz w innych instytucjach. 
W zależności od rodzaju kłopotów ze spłatą oferujemy Państwu ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. 
Zapraszamy do naszych oddziałów, w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Niniejsza strona nie jest ofertą ani propozycją nabycia produktu w rozumieniu prawa. Ma ona charakter wyłącznie informacyjny.