eSKOK

25 lat SKOK „Śląsk”

Jesteśmy z Wami już 25 lat!!!

 

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa „Śląsk”.

to działająca nieprzerwanie od 1994 roku pewna i przyjazna instytucja finansowa.

Od początku istnienia dynamicznie się rozwijamy, o czym świadczy stały przyrost bazy członkowskiej. Dzięki takim wartościom jak uczciwość, odpowiedzialność i bezpieczeństwo zyskaliśmy zaufanie niemal 25-tysięcznej bazy członkowskiej.

SKOK „Śląsk” to instytucja finansowa, oparta w 100% na polskim kapitale, działająca na zasadzie spółdzielni. Oznacza to, że każdy z Członków SKOK „Śląsk” jest jednocześnie jej współwłaścicielem i ma wpływ na jej kształt i zasady funkcjonowania. Od początku naszej działalności staramy się podkreślać kwestie istotne dla każdego Polaka: poszanowanie tradycji, pamięć o naszych świętach narodowych, chrześcijańskich.

Obchodząca jubileusz 25-lecia SKOK „Śląsk” to przykład zaufania, jakim obdarzają nas Członkowie. To również przykład życzliwego i indywidualnego podejścia do każdego naszego Członka, tak by czuł się wyjątkowy.

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyli, będąc z nami od dwudziestu pięciu lat i życzymy sobie, a także Państwu kolejnych wspólnych jubileuszy.